Mes augame kartu su jumis

Apie projektą

Dvylika pozicijų - tai projektas, kurio idėjos autoriai mokiniai iš įvairių Lietuvos miestų. Išgirdę mokinių lūkestį susipažinti su Lietuvos įmonėmis ir skirtingais darbo pobūdžiais, nedvejodami tapome tarpininkais tarp įmonės ir moksleivių. Norime visiems Lietuvos mokiniams padovanoti galimybę praleisti dieną Jiems aktualioje įmonėje, suprasti, kokios kompetencijos reikalingos pasirinktai profesijai ir įgyti motyvacijos siekiant aukštumų. Tikime įmonių noru prisidėti prie ateities kartos švietimo ir padėti sukurti tarpusavio ryšį su mokiniais.

Tikslai

Darbdavių ir mokinių glaudus ryšys

Įprastai tikroji pažintis su darbo rinka įvyksta tik baigus mokyklą, tačiau tai sąlygoja ne vieno jauno žmogaus klaidingą studijų pasirinkimą ir negebėjimą įsivertinti poreikių. Kuo anksčiau pavyks moksleivius supažindinti su įvairių įmonių vykdomomis veiklomis ir suformuoti tikrąjį darbo rinkos įvaizdį, tuo tikėtina didesnis moksleivių kiekis rinksis karjerą tvirčiau ir nedvejodamas sprendimu.

„Žinau, kodėl stoju“

Siekiame formuoti suvokimą, kad studijos reikalingos pasirinktai kompetencijai įgyti. Dažnu atveju dėl žinių ir patirties trūkumo moksleiviai renkasi studijas nežinodami darbo pozicijos, kurioje ateityje nori save realizuoti. Visgi pirmiau iškeliamas karjeros tikslas ir tik tada ieškomi būdai jį pasiekti padėtų jaunai asmenybei kryptingai judėti pirmyn.

Komanda

Elena Reivytytė

Projekto vadovė

+370 614 869 44

[email protected]

Monika Paulauskaitė

Marketingo specialistė

+370 648 302 60

[email protected]